Oyun

Pubg Oyununun Yükselişi

Son zamanlarda grafikleri ses kalitesi oyun hızı ve üye sayısının gitgide artmasıyla kendinden söz  ettirmeyi başarmış popüler oyun olan pubg  hakkında bir  Takım bilgiler sunacağı. 

 Öncelik olarak oyun hakkında bilgi vermem gerekirse, 100 kişilik online grubu bir harita üzerine bırakan ve  Bu haritada bulunan Evler Hangarlar çeşitli yerlerde mevcut silahları olarak ve bazı ekipmanları ile silahların gücünü artırarak diğer 100 kişi evler Hangarlar çeşitli yerlerde mevcut silahları alarak ve bazı ekipmanları ile silahların gücünü artırarak diğer  99 kişiyi saf dışı bırakıp birinci olmak için verilen yarışı ele alan bir oyundur.

Grafik tasarımları açısından oldukça üst düzey görünen oyun ses kalitesiyle kendine bağımlılık yaratmaktadır.  Oyunda kendine has karakter  yaratıp o karakteri mağazalarda bulunan giysiler ile girebiliyorsunuz.  Oyuna maddi konuda hiçbir yatırım yapmadan başlayabilir ve sonuna kadar böyle devam edebilirsiniz. Tekli eşli ve dörtlü  olarak oynayabileceğiniz  oyunun İki farklı modu bulunmakta ilk modu klasik mod yani 100 işini bir haritaya atılıp burada birinci gelme çabası diğeri eğlence modu yani keskin nişancı ya da hızlı mod oyunu. Oyunda kendi ekibimizi kurabilir, yakın arkadaşlarınızla online olarak oynayabilirsiniz.

Oyunda mikrofon ve kulaklıkla haberleşme modu da mevcuttur böylelikle takım arkadaşınızdan her daim haberiniz olur. Şiddet unsuru olarak belli yaş gruplarının altındaki çocuklar için uygun olmadığını düşündüğüm oyunda hepinize başarılar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu