Bilgisayar

İlk Türk Tasarımı Yerli Mouse!

Günümüz de özellikle yabanı firmaların üretmekte olduğu bilgisayar ürünlerine reva oldukça yüksek durumdadır. Günümüzde gelişmekte olan Türk teknoloji firmaları da yeni ürünlere yavaş bir şekilde yelpaze açmaktadır. INCA’nın üretmiş olduğu 0 Türk dizayna sahip olan Mouse, bilgisayar kullanıcıları ile buluşmasını gerçekleşmiş bulunmaktadır. Bu farenin özellikleri ise her türlü yüzeye uyum sağlayarak kolay bir şekilde çalışabiliyor. INCA farenin özellikleri neler?

Her Yüzeye Uyum Sağlayabiliyor!

Bu fare özel olarak tasarlanmış ve her türlü bireyin rahatlıkla kullanabilmesi için her türlü el tipine uygun olarak dizayn edilmiştir. İnce ve ele kolay bir şekilde oturan tasarımı sayesinde oldukça uzun süreler boyunca fare kullanımında oluşabilecek çeşitli bilek ağrılarını engellemek üzere tasarlanmıştır. Farenin scroll topu ise kullanım rahatlığını en üst düzeye çıkarmak amacı ile özel olarak dizayn edilmiştir. INCA fare kaç renkte geliyor? Ayrıca INCA’nın tasarlamış olduğu bu fare 7 farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarla buluşmaktadır.

İmleç Kontrol Problemlerine Son!

Yapılan açıklamaya göre izleme teknolojisi günümüz de oldukça en üst seviyelere çıkmış olsa da son teknoloji farelerin bile bazılarında çeşitli yüzeyler de çalışıyorken imleç kontrol sorunları yaşanabiliyor denildi. İncatrack teknolojisi nedir? Yeni olan “incatrack” teknolojisi sayesinde önünüzde bulunan çeşitli sorunları ve engelleri tamamen kaldırarak en üst düzeyde hassasiyet rahatlığı sağlamaktadır. Gibi bir açıklama yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu