Genel

Fatih Terim tekrar Florya’da

Galatasaray Kulübü’nde Burak Elmas’ın başkanlığa seçilmesinin akabinde misyonuna devam edeceği açıklanan teknik yönetici Fatih Terim, yeni dönem öncesi sarı-kırmızılı futbol grubunun başında birinci idmanına çıktı.
Deneyimli teknik yönetici, yaklaşık bir haftadır Florya Metin Oktay Tesisleri’nde antrenör Selçuk İnan idaresinde yeni dönem hazırlıklarını sürdüren sarı-kırmızılı grupla bir ortaya geldi.
Erken saatlerde tesislere gelen Terim, birinci olarak çalışanlarla selamlaştı. Akabinde idman alanına geçen Fatih Terim, futbolcular tarafından alkışlarla karşılandı. Oyuncuların hepsiyle tek tek tokalaşan Terim, “Hayırlı olsun hepimize.” sözünü kullandı.
Fatih Terim, daha sonra antrenörler Selçuk İnan ile Necati Ateş’ten bilgi aldı. Galatasaray’da kontratı sona eren ve yeni dönemde devam etmesi beklenen kaptan Arda Turan da idmanı takip etti.
Antrenmanda sarı-kırmızılı futbolcular güç ve dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi.
Öte yandan, tesislerin yakınında bulunan bir konutun balkonundan Galatasaraylı bir taraftar Fatih Terim’e, “Hocam, konutunuza beğenilen geldiniz.” diye seslendi. Terim de bu taraftara el sallayarak karşılık verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu