Genel

Beşiktaş’ta gaye Joao Mario

Geride kalan dönemi ikili kupayla kapatan Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde de çaba edeceğı gelecek dönem için güçlü bir takım kurmak istiyor. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren siyah beyazlı idarenin radarına giren son isim Joao Mario oldu.
Geçen dönem da futbolcuyu gündemine alan ve takımına katmak isteyen Beşiktaş, Portekizli oyuncuya bu kere siyah beyazlı formayı giydirmek istiyor. Bonservisi Inter’de bulunan ve İtalyan kulübüyle 1 dönem daha kontratı bulunan 28 yaşındaki futbolcu, geride kalan dönem 19 yıl sonra lig şampiyonu olan Sporting Lizbon’da 28 maçta vazife almış ve grubun kıymetli kesimlerinden biri olmuştu.
Portekizde yayın yapan Record gazetesi, Lizbon grubunun, merkez orta alanda vazife alan futbolcu için önerdiği bonservis bedelinin Inter tarafından düşük bulunduğunu ve Portekiz grubunun Joao Mario’yu gelecek dönem planlarından çıkarmayı düşündüğünü yazarken, Portekiz Ulusal Ekibi’yle Avrupa şampiyonluğu yaşama başarısı da gösteren futbolcuya Beşiktaş’ın önemli ilgisinin olduğunu belirtti. Gazete; Kaç, Spartak Moskova ve Villarreal’i de futbolcunun mümkün transferinde Beşiktaş’ın rakipleri olarak gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu