Genel

Bakan Kasapoğlu, TFF ve Beşiktaş’tan Burak Elmas’a tebrik

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu ve Beşiktaş Kulübü, Galatasaray Kulübü Başkanlığına seçilen Burak Elmas’ı tebrik etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray Kulübünün olağan genel konseyinde başkanlığa seçilen Burak Elmas’ı kutladı.
Bakan Kasapoğlu, yayımladığı tebrik iletisinde şu sözlere yer verdi:
“Galatasaray Kulübünün olağan genel konseyinde başkanlığa seçilen Burak Elmas ile idare konseyi üyelerini tebrik ediyorum. Sarı-kırmızılı kulübümüzün lider ve idare heyetine vazifelerinde muvaffakiyetler diliyorum.”
Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Galatasaray Kulübünün 38’inci lideri olan Burak Elmas için bir tebrik bildirisi yayımladı.
TFF’nin internet sitesinden yayımlanan bildiride, “Galatasaray Spor Kulübünün bugün gerçekleştirilen olağan genel konsey toplantısı sonucunda başkanlığa seçilen Sayın Burak Elmas ve idare konseyi üyelerini kutlar, idare devirlerinde misyonlarında muvaffakiyetler dileriz.” denildi.
Beşiktaş Kulübü
Beşiktaş Kulübü, Galatasaray Kulübünün 38’inci lideri seçilen Burak Elmas için tebrik bildirisi yayımladı.
Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yayımlanan bildiride, “Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Şura Toplantısı’nda lider seçilen Sayın Burak Elmas’ı kutlar, bu seçimin Türk sporu ismine iyi olmasını dileriz.” denildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu